MENÜ
  • Sipariş Takip
    Kapat

    Önceki siparişlerinizi veya yarıda kalan siparişlerinizi görmek için aşağıdaki alana size verilen sipariş numarasını yazınız.

Sipariş ve Teslimat

 Sipariş & Teslimat


  Yurt İçi Çiçek Siparişi
 
. Firmamız Haftanın 7 günü sabah 09:00 akşam 21:00 arasında Hizmetinizdedir.

. Sipariş teslimi, sabah 10:00, akşam  21:00 saatleri arasında yapılır.

. Bu saatler dışında teslim edilmesi istenen siparişlerin en az 3 Saat önceden bildirilmesi gereklidir.

. Kesin teslim saati ile verilen siparişlerin, en az 1 Gün önceden verilmesi gereklidir.(Düğün,Nişan,Cenaze Ayrıcalıktır)

. Otel,otogar,fuar, hastane, askeri birlik, v.b. gibi yerlerde, kişiye teslim garanti edilemez, resepsiyon, stand, birim, kat    veya güvenlik görevlilerine Ad Soyad ve imza karşılığında teslim edilir.

. Hava ve yol trafik durumu siparişinizin gecikmesine neden olabilir.

. Bazı ürünlerde, mevsim şartları ve stok durumundan dolayı benzer çiçek,renk vazo ve aksesuar kullanılabilir.!

. Teslimat bilgilerinde teslim edilecek kişinin telefonu mutlaka belirtilmelidir,Zorunlu Hallerde alıcı Telefonu aranabilir..
. Siparişinizde teslimat tarih saat değişikliği ve güncelleme bilgileri teslim saatinden en az 2 saat önce bildirilmelidir.

. Anneler günü, sevgililer günü ve öğretmenler günü  gibi özel günlerde siparişinizi mümkün olduğu kadar erken veriniz.

. Yılbaşı, anneler günü ve sevgililer günü Dünya kadınlar günü gibi özel günlerde, bütün teslimatların aynı saatte    yapılması imkansızdır, bu nedenle mümkün olduğu kadar teslim saatlerine uymaya çalışılsada bazı gecikmeler    olmaktadır, bu durum için sizlerden şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

. Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Sipariş esnasında K.D.V dahil fiyat kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
 
. Havale/EFT işlemlerinde K.D.V ( varsa ek ürün ve nakliye ) tutarı dahil toplam ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Siparişin alıcıya ulaşacağı süre:

Aynı gün teslimatlar için son sipariş verme saati 19:00 dur. Bu Saatten Sonra Oluşturulan Siparişler Ertesi Gün İşleme Alınır.Siparişiniz gideceği uzaklığa bağlı olarak 60 dakika ile 3 saat arasında yerine ulaşır.
 
Alıcı adresinde bulunamaz ise:

1 - Bazen alıcı adreste bulunamadığında çiçek siparişleri konutlarda kapı komşularına veya kapıcıya, işyerlerinde iş arkadaşlarına veya güvenlik görevlilerine isim imza alınarak bırakılmaktadır.

2 - Bazı kurumların (hastane, işyeri ve askeri bölgelerin) kendine has kuralları nedeniyle odadaki/kattaki kişiye çiçek teslimatı yapılamamaktadır. Gerektiğinde siparişiniz buralardaki görevli kişilere teslim edilebilmektedir.

Ekstra Nakliye ücreti:

- Siparişlerinizin yerine ulaşması için ilave bir ücret alınmamaktadır. (Talep ettiğiniz ekstra sipariş saatleri dışındaki siparişler ve merkeze uzak bölgeler,Otopark Giriş Ücretli avm vb.yerler  hariç)

Ürünlerin garantisi:

Tüm ürünler günlük mezat ve tarım çiçekleri olup şirketimizin tazelik garantisi altındadır.Ürünlerimizde mevsimsel nedenlerden ve stok sayılarından dolayı tedarik edilemediğinde aynı kalitede taze ürünlerle hazırlanabilir,

Adres veya teslim zamanını değiştirmek:

Eğer siparişleriniz hazırlanmamış ve yola çıkmamış ise adres veya teslim tarihini değiştirebilirsiniz.Sadece Belirtilen Adrese Teslimat Yapılmaktadır,Bunun İçin Verilen Bilgilerin Doğru Yazılması Son Derece Önemlidir.

Siparişin iptali:

Çiçek canlı bir ürün olduğundan Para iadesi mümkün değildir. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa İleri Tarihe iptal edilebilir,Sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.

Kanuni Hakkımız / Haklarınız:

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

. Şirketimiz; sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur.
. Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
. Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri / satıcının dava etme yetkisi doğar.
. Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul / kuralları kabul etmiş sayılır.